Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Data, imieniny

Dziś jest 5 Października 2018  |  imieniny: Igora, Apolinarego

Menu strony

Banery

Opis strony

Rok 2009

Treść strony

Kabaret Neo-nówka - 9 grudnia

9 grudnia 2009 r. w Mszczonowskim Ośrodku Kultury mieszkańcy naszego miasta obejrzeli program Co by było gdyby...kabaretu NEO-NÓWKA.

więcej

Mikołajki - 6 grudnia

6 grudnia 2009 r. Mszczonowski Ośrodek Kultury zaprosił uczniów Szkoły Podstawowej w Lutkówce na spotkanie z Mikołajem, były także tańce i konkursy. Dzieci świetnie się bawiły.

więcej

XVII Spotkania z Piosenką - STRUNA 2009 - 28 listopada

28 listopada 200 9r. w Mszczonowskim Ośrodku Kultury odbyły się 17. Spotkania z Piosenką STRUNA 2009.

więcej

ŚWIĘCIBRADERS I HUSH - 14 listopada

14 listopada w Mszczonowskim Ośrodku Kultury odbył się koncert 2 zespołów rockowych: HUSH I ŚWIĘCIBRADERS. Święcibraders w obecnym składzie grają od wiosny 2008 roku.

więcej

Konkurs Piosenki XVII Spotkań Artystycznych Szkół - 22 października

22 października 2009 r. w Mszczonowskim Ośrodku Kultury odbył się konkurs piosenki XVIII Spotkań Artystycznych Szkół. Zaczynamy przegląd dokonań artystycznych szkół w roku szkolnym 2009/2010.

więcej

Wystawa poplenerowa

Od 23 paźdzernika w Małej Galerii można podziwiać WYSTAWĘ POPLENEROWĄ. Można na niej obejrzeć obrazy grupy KOLOR wykonane w plenerach w 2009 r. oraz w czasie zajęć plastycznych w Mszczonowskim Ośrodku Kultury na przełomie lat 2008 - 2009.

więcej

BYĆ JAK MARLENE

W ostatnią niedzielę o godz. 18.00 w sali teatralnej, odbył się recital Ewy Lorskiej zatytułowany „Być jak Marlene”. Spektakl przygotowany został przez artystkę w bardzo ekspresyjnej małej formie teatralnej ukazującej prawdziwe oblicze wielkiej ikony kina i estrady Marleny Dietrich.
więcej

Wręczenie nagród i koncert RAGGAMOOVA - 17 października

W dniu 17 października 2009 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom VIII gminnych zawodów szachowych o Nagrodę Przewodniczącego Rady Miejskiej - Łukasza Koperskiego.

więcej

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.