Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Data, imieniny

Dziś jest 5 Października 2018  |  imieniny: Igora, Apolinarego

Menu strony

Banery

Opis strony

Rok 2010

Treść strony

Zabawa w Jasełka - 19 grudnia

19 grudnia 2010 r. na deskach sali teatralno-kinowej Mszczonowskiego Ośrodka Kultury odbyła się premiera przedstawienia jasełkowego pt : ZABAWA w JASEŁKA w wykonaniu grupy SKORPION w reż. p. Dominiki Jankowskiej.

więcej

Stowarzyszenie "Uśmiech Dziecka" Jasełka - 16 grudnia

16.12.2010 r. o godz. 17:00 wystawiono bowiem przedstawienie Jasełkowe, którego głównymi bohaterami byli właśnie wychowankowie Stowarzyszenia wraz z wolontariuszami pod czujnym okiem wychowawców.

więcej

Koncert Mikołajkowy - 5 grudnia

5 grudnia 2010 r. w Mszczonowskim Ośrodku Kultury odbył się Koncert Mikołajkowy dla mieszkańców Mszczonowa. Imprezę przygotowała grupa wokalna Voice, w wykonaniu której widzowie usłyszeli największe przeboje Ewy Farnej.

więcej

XVIII Spotkania z Piosenką STRUNA 2010 - 27 listopada

27 listopada 2010 r. w Mszczonowskim Ośrodku Kultury już po raz 18. odbyły się Spotkania z Piosenką STRUNA 2010. W konkursie wzięło udział 15 wykonawców, każdy, zgodnie z regulaminem, zaśpiewał dwie piosenki, w tym jedną (obowiązkowo) z repertuaru Marka Grechuty.

więcej

Konkurs Piosenki XIX Artystycznych Spotkań Szkół - 21 października

21 października 2010 r. odbył się Konkurs Piosenki XIX Spotkań Artystycznych Szkół. Utalentowani muzycznie uczniowie szkól podstawowych i gimnazjów miasta i gminy Mszczonów wystąpili na scenie Mszczonowskiego Ośrodka Kultury.

więcej

Kabaret Formacja Chatelet - 17 października

Kabaret FORMACJA CHATELET z KRAKOWA 17 października 2010 r. (niedziela) o godz.16.00 wystąpił w Mszczonowskim Ośrodku Kultury. Widzowie zapełnili naszą salę widowiskową do ostatniego miejsca (około 150 osób).

więcej

Przedstawienie "Kopciuszek" - 10 października

10.10.2010 r. – wymarzona data na bajkowy wieczór. Właśnie 10 października o godzinie 19 zostało wystawione przedstawienie pt. „Kopciuszek” w wykonaniu amatorskiego teatru dorosłych „Grupa Josefa”.

więcej

Wystawa obrazów Grupy KOLOR - 1 - 17 października

W dniach 1 – 17 października 2010 r. w Małej Galerii Mszczonowskiego Ośrodka Kultury można było obejrzeć prace grupy plastycznej KOLOR. Część obrazów powstała podczas pleneru w Osuchowie.

więcej

IX Gminne Zawody Szachowe o Nagrody Przewodniczącego Rady Miejskiej Mszczonowa - 18 września

18 września 2010 r. w parku przy ul. Sienkiewicza w Mszczonowie odbył się już po raz 9. Turniej Szachowy. Szachiści toczyli ostre pojedynki przy pięknej,słonecznej pogodzie. W zawodach wzięła udział rekordowa liczba graczy – aż 46. Nagrody ufundował i wręczył Łukasz Koperski – Przewodniczący Rady Miejskiej Mszczonowa. Po części sportowej zawodnicy i kibice obejrzeli program artystyczny zorganizowany przez Mszczonowski Ośrodek Kultury.

więcej

Wakacyjna Szkoła CHEERLEADERS

W dniach 16-25 sierpnia 2010 r. mszczonowskie cheerleaderki z grupy Fresh wzięły udział w 10- dniowej Wakacyjnej Szkole Cheerleaders, wyjeżdżając do Białej Podlaskiej.

więcej

następna strona »

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.