Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Data, imieniny

Dziś jest 5 Października 2018  |  imieniny: Igora, Apolinarego

Menu strony

Banery

Opis strony

Rok 2011

Treść strony

Jasełka grupy teatralnej SKORPION - 18 grudnia

W okresie przedświątecznym w sali teatralnej MOK wystawianych zostaje wiele przedstawień jasełkowych. Jednakże grupa teatralna „Skorpion” zawsze urzeka swoją interpretacją Opowieści o Narodzeniu pańskim. W niedzielę 18.12 całą sala teatralna była zapełniona aż po ostatnie miejsce.

więcej

Wybory Miss 2011 - 26 listopada

26 listopada o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Mszczonowskiego Ośrodka Kultury odbyło się niewątpliwie jedno z ważniejszych wydarzeń miasta w mijającym roku. 9 urodziwych kandydatek walczyło o cztery zaszczytne tytuły: Miss Mszczonowa, Miss Elegancji, Miss Wdzięku oraz zostały ogłoszone wyniki na Miss Internetu.

więcej

Struna 2011 - 19 listopada

W sali widowiskowej MOK o godzinie 11:00 rozpoczęły się XIX Spotkania z piosenką „Struna 2011”. Imprezę współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach projektu pt. „Stolica Kultury Mazowsza 2011”.

więcej

Wieczorek taneczny - 14 listopada

14.11.2011 r. w sali klubowej MOK odbył się wieczorek taneczny. Te comiesięczne zabawy mają miejsce w ramach zajęć organizowanych przez Mszczonowski Uniwersytet Trzeciego Wieku.

więcej

Zaduszki Jazzowe - 3 listopada

3 listopada w sali widowiskowej MOK odbył się koncert Zespołu Jazzowego „Grzegorz Rogala Quartet”. Jest to formacja inspirowana muzyką Milesa Devisa, w której dźwięk trąbki jest niepowtarzalny.

więcej

Eliminacje Miss Mszczonowa - 29 października

29 października 2011 r. w sali widowiskowej Mszczonowskiego Ośrodka Kultury odbyły się eliminacje konkursowe w wyborach najpiękniejszej mieszkanki Mszczonowa.

więcej

Wernisaż malarstwa Elżbiety Lewandowskiej - 22 października

W dniu 22 października 2011 roku o godzinie 17:00 w Małej Galerii miał miejsce wernisaż malarstwa Elżbiety Lewandowskiej.

więcej

Konkurs Piosenki - 20 października

20 października w Mszczonowskim Ośrodku Kultury odbył się Konkurs Piosenki w ramach XX Spotkań Artystycznych Szkół.

więcej

Studia dla każdego w MUTW - 1 października

W piątek 01.10.2011 roku, punktualnie o godzinie 18:00 studenci Mszczonowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku rozpoczęli rok akademicki.

więcej

Dulska w Mszczonowie - 29 września

W sali teatralnej Mszczonowskiego Ośrodka Kultury 29 września 2011 roku o godzinie 18:00 odbyło się przedstawienie Śmiech nie grzech, czyli „Moralność Pani Dulskiej” w wykonaniu aktorów Sceny Edukacyjnej Teatru Żydowskiego im. Estery Rachel i Idy Kamińskich w Warszawie.

więcej

następna strona »

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.