Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Data, imieniny

Dziś jest 5 Października 2018  |  imieniny: Igora, Apolinarego

Menu strony

Banery

Opis strony

Rok 2012

Treść strony

Grupa "Kolor" - Jarmark Bożonarodzeniowy

W grudniu 2012 roku grupa „Kolor” z Mszczonowskiego Ośrodka Kultury  wzięła udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym na Starym Mieście w Warszawie.

więcej

"Z kolędą w poezji i muzyce" - 15 grudnia

15 grudnia w Sali kinowej Mok-u wystąpiła Danuta Stankiewicz w duecie z Filipem Borowskim w spektaklu „ Z kolędą w poezji i muzyce”.Artyści stworzyli wyjątkowo świąteczny nastrój.

więcej

"Niezwykłe jasełka" - 14 grudnia

Już kolejny raz 14 grudnia 2012 r. w Mok zostały wystawione jasełka, przypominające o nadchodzących radosnych świętach. Na scenie wystąpiły dzieci niepełnosprawne wspólnie z młodzieżą gimnazjalną.

więcej

Kabaret Skeczów Męczących - 2 grudnia

„Z życia niższych sfer” – to tytuł spektaklu zaprezentowany przez Kabaret Skeczów Męczących na scenie MOk-u 2 grudnia 2012 r. Kabaret wystąpił w składzie: Marcin Szczurkiewicz, Karol Golonka, Jarosław Sadza oraz Michał Tercz.

więcej

„Nic nowego pod słońcem” - 4 listopada

4 listopada 2012 r. w Mszczonowskim Ośrodku Kultury mogliśmy oglądać program literacko – poetycko – satyryczny Sławomira Hollanda – „Nic nowego pod słońcem”.

więcej

Wernisaż - 28 października

28 października w Małej Galerii nastąpiło otwarcie wystawy prac Maryli Violetty Kwiatkowskiej. To malarka, wizjonerka, poetka i terapeutka. Maluje od 1992 r. a od 1993 wystawia prace w Polsce i Kanadzie.

więcej

Konkurs Piosenki - 23 października

23 października odbył się w MOK ramach XXI Spotkań Artystycznych Szkół konkurs piosenki. W przeglądzie wzięło udział 22 uczestników ze szkół z terenu miasta i gminy Mszczonów.

więcej

Wieczór z gitarą - 21 października

21 października 2012 r. (niedziela) o godzinie 19.00 w Klubie Młodzieżowym MOK odbył się już drugi koncert z cyklu „Spotkania z gitarą” pt. „Klub MOK w rytmach blueasa i rocka...”.

więcej

Spektakl "Chory z urojenia" - 7 października

7 października bieżącego roku w Mszczonowskim Ośrodku Kultury gościliśmy grójecki, amatorski teatr „TR”. W jego wykonaniu obejrzeliśmy komedię J. Moliera „Chory z urojenia”.

więcej

Wystawa Grupy Kolor - 6 października

W dniu 6 października o godzinie 17.00 w Małej Galerii MOK odbyła się wystawa poplenerowa i retrospektywna grupy plastycznej „Kolor”.

więcej

następna strona »

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.