Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Data, imieniny

Dziś jest 5 Października 2018  |  imieniny: Igora, Apolinarego

Menu strony

Banery

Opis strony

Rok 2013

Treść strony

"Góralska Hora" - 14 grudnia

14 grudnia 2013 r. mieliśmy okazję gościć folk-kapelę „Góralską Horę” – w wykonaniu której mogliśmy usłyszeć  polskie kolędy  i pastorałki góralskie. Zespół Góralska Hora to kapela góralska, w której grają osoby z Beskidów oraz ze Słowacji.

więcej

Popijalnia - czyli prawdziwa komedia - 5 grudnia

5 grudnia 2013 r. w sali kinowo – teatralnej MOK odbył się spektakl „Popijania” – czyli prawdziwa komedia autorstwa jednego z twórców Kabaretu Moralnego Niepokoju – Roberta Górskiego. „POPIJALNIA”  to historia trzech mężczyzn, których połączył wyjazd do sanatorium w Kotlinowie Zdroju.

więcej

Malarski Benefis Izabelli Redlich - 9 listopada

9 listopada 2013 (sobota) w Małej Galerii MOK odbył się Malarski Benefis Izabelli Redlich - rodowitej mieszkanki Mszczonowa. Tutaj się urodziła, wychowała i pracowała, prowadząc wraz z mężem firmę.

więcej

Konkurs Piosenki XXII Spotkań Artystycznych Szkół - 29 października

Protokół z posiedzenia jury Konkursu Piosenki XXII Spotkań Artystycznych Szkół.

więcej

"Opowieść o zmysłach gruzińskich" - 4 października

4 października w sali klubowej MOK mieliśmy okazję gościć fotografa i podróżnika – Dariusza Piwowarskiego. Fotografią zajmuje się już 25 lat,  publikował swoje zdjęcia m.in w:  National Geographic, Przyrodzie Polskiej. Współpracował m.in. z :  Ambasadą Gruzji  z Rzeczpospolitej Polskiej, Microsoft,  Mill – Yon – Aura Park, Warsfoll, Novartis, Ira, Sady Polskie.           

więcej

Wystawa Adama Michałowskiego - 4 października

4 października w Małej galerii MOK odbył się wernisaż prac Adama Michałowskiego. Artysta urodził się 9 listopada 1966 roku w Skierniewicach. Natchnienie dla malarza stanowi właśnie jego otoczenie przynoszące ciągłe zmiany.

więcej

Inauguracja MUTW - 19 września

19 września 2013 roku w Mszczonowskim  Ośrodku Kultury odbyła się inauguracja  Mszczonowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

więcej

Koncert Krzysztofa Tymendorfa - 5 września

5 września w sali klubowej MOK odbył się koncert młodego altowiolisty Krzysztofa Tymendorfa. To bardzo utalentowany artysta pochodzący z rodziny o muzycznych korzeniach. Jest bowiem synem pianistki, a także potomkiem samego Kleofasa Michała Ogińskiego.

więcej

Dożynki w Osuchowie - wrzesień

Tradycyjnie, jak przystało na dożynki odprawiona została uroczysta msza święta, na którą przybyły tłumy wiernych. Uroczystości w kościele zakończono procesją na której był niesiony przez starostów – Bożenę Mroczkiewicz z Lindowa i Tadeusza Małeckiego z Lutkówki – dożynkowy chleb.

więcej

Lato w MOK-u

W tym roku zajęcia oraz warsztaty odbyły się pod hasłem „Tuwimowską lokomotywą przez wakacje ruszamy”.

więcej

następna strona »

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.