Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Data, imieniny

Dziś jest 5 Października 2018  |  imieniny: Igora, Apolinarego

Menu strony

Banery

Opis strony

Rok 2018

Treść strony

Gminne Dożynki w Osuchowie - 9 września

W niedzielę 9 września 2018 r. odbyły się gminne Dożynki w Osuchowie, które tradycyjnie rozpoczęła Msza święta w Kościele św. Biskupa Męczennika w Osuchowie, celebrowana przez proboszcza parafii PW. Jana Chrzciciela w Mszczonowie oraz proboszcza parafii w Osuchowie.

więcej

Wernisaż fotografii Dariusza Piwowarskiego "PIĘKNO SIĘ NIE STARZEJE" - 17 sierpnia

W piątek, 17 sierpnia o godzinie 17.00 w Małej Galerii odbył się wernisaż fotografii Dariusza Piwowarskiego „PIĘKNO SIĘ NIE STARZEJE”. Wystawę można oglądać do 16 września.

więcej

XXII Jarmark Mszczonowski - 9 czerwca

9 czerwca 2018 r. na Placu Piłsudskiego po raz XXII odbył się Jarmark Mszczonowski, czyli coroczne święto miasta. Jarmark Mszczonowski na stałe wpisał się w tradycję Mszczonowa. Wszyscy mszczonowianie, od najmłodszych do najstarszych uczestniczyli z wielkim entuzjazmem w tym niecodziennym wydarzeniu.

więcej

Piknik z okazji Dnia Dziecka - 1 czerwca

W dniu 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka Mszczonowski Ośrodek Kultury i Parafia Pw. Św. Ojca Pio zorganizowali piknik na placu, przy ul. Narutowicza. Dzień ten wypełniała radość i uśmiech dzieci, zarówno tych małych, jak i tych nieco większych.

więcej

Dzień Dziecka w MOK-u - 29-30 maja

Dzień Dziecka jest bardzo radosnym świętem wszystkich dzieci. W dniach 29 i 30 maja Mszczonowski Ośrodek Kultury zorganizował Dzień Dziecka dla dzieci z przedszkoli, zerówek oraz Szkół Podstawowych Gminy Mszczonów.

więcej

Wystawa pokonkursowa (Konkurs Plastyczny, w ramach Spotkań Artystycznych Szkół) - czerwiec

Wystawa pokonkursowa jest plonem prac nadesłanych na Konkurs Plastyczny, w ramach Spotkań Artystycznych Szkół. Udział w konkursie wzięli uczniowie Szkół Podstawowych. Wystawa będzie czynna do 20 czerwca.

więcej

IV Mazowiecki Konkurs Przyjaciół Słowa im. Wojciecha Siemiona - 9 maja

9 maja w Mszczonowskim Ośrodku Kultury odbył się IV Mazowiecki Konkurs Przyjaciół Słowa im. Wojciecha Siemiona. Tegoroczny konkurs był skierowany do uczniów 9 szkół Unii Petrykowskiej oraz szkół z terenu Mazowsza.

więcej

10 lecie kabaretu Nowaki - 27 kwietnia

W piątek 27 kwietnia w sali teatralno-kinowej Mszczonowskiego Ośrodka Kultury odbył się wieczór kabaretowy pt. "10 LECIE KABARETU NOWAKI". W skład kabaretu wchodzą Adrianna Borek, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg.

więcej

Turniej teatralny XXVI Spotkań Artystycznych Szkół - 24 kwietnia

W dniu 24 kwietnia w Mszczonowskim Ośrodku Kultury odbył się Turniej teatralny XXVI Spotkań Artystycznych Szkół. W turnieju wzięły udział zespoły teatralne ze szkół podstawowych w Bobrowcach, Lutkówce, Mszczonowie, Osuchowie, Piekarach i Wręczy.

więcej

Wystawa "Prywaciarze – początki polskiej mikroprzedsiębiorczości" - 15 kwietnia

W dniu 15 kwietnia w Mszczonowskim Ośrodku Kultury odbyło się otwarcie wystawy "Prywaciarze – początki polskiej mikroprzedsiębiorczości".

więcej

63. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - 12 kwietnia

12 kwietnia 2018 r. w Mszczonowskim Ośrodku Kultury odbył się 63. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski.

więcej

XX Mały Konkurs Recytatorski Powiatu Żyrardowskiego - 27 marca

27 marca 2018 r. w Mszczonowskim Ośrodku Kultury odbył się XX Mały Konkurs Recytatorski Powiatu Żyrardowskiego.

więcej

Koncert wiosenny - 21 marca

Z okazji Powitania Wiosny w Mszczonowskim Ośrodku Kultury odbył się koncert wiosenny pod tytułem "Wszystko kwitnie wkoło".
więcej

następna strona »

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.